top of page

Mūsų paslaugos.

Reprise komandos specialistai yra orientuoti į jūsų verslo augimą ir rezultatus, todėl siūlome tai, ką mokame geriausia

Ši paslauga suteikia klientams objektyvų ir aiškų supratimą apie jų internetinės veiklos stiprybes, silpnybes, ir galimybes tobulinti jas ateityje.

Reprise Media dirbantys specialistai yra sukaupę išskirtinę patirtį dirbant su įvairiausiais e-komercijos prekės ženklais – nuo mažų specializuotų e-parduotuvių iki pasaulinėje rinkoje įsitvirtinusių startuolių ir net didžiausių Baltijos šalyse veikiančių e-komercijos gigantų.

Šiuo metu teikiame Meta reklamos paslaugas daugiau nei 50 lyderiaujančių prekinių ženklų daugiau nei 20-tyje skirtingų rinkų, kurių investicijos į Meta reklamą yra didesnės nei 3 mln. eurų per vienerius metus.

Google reklamos paslaugas teikiame daugiau nei 50 lyderiaujančių prekinių ženklų daugiau nei 30-tyje skirtingų rinkų, kurių investicijos į Google reklamą yra didesnės nei 10 mln. eurų per vienerius metus.

Tikslūs ir validūs duomenys yra būtini, norint atpažinti bei tinkamai įvertinti verslo problemas, pateikti efektyviausius jų sprendimo būdus, pritaikyti tinkamiausias priemones ir pamatuoti šių priemonių efektyvumą.

Kadangi turime platų ir įvairiapusį klientų ratą, puikiai suprantame įvairių verslo sričių specifiką: mažmeninės prekybos, finansų, medicinos, nekilnojamo turto, e-komercijos ir kt.

Reprise Media komandos kuriami skaitmeninės reklamos sprendimai yra pritaikomi mažmenos, B2B, e-komercijos bei paslaugų sektoriaus verslams ir atliepia visus vartotojo kelionės etapus nuo prekės ženklo žinomumo iki pardavimo.

Kadangi po vienu stogu gaminame reklamines priemones visiems skaitmeniniams kanalams – Google, Meta, X (Linkedin), Youtube, naujienų portalams ir kt. – savo klientams garantuojame laiku, pilna apimtimi ir pagal visus kanalų reikalavimus paruoštą medžiagą.

Susisiekite.

Domina skaitmeninės reklamos paslaugos? Parašykite mums žinutę.

Dėkojame už jūsų žinutę, atsakysime artimiausiu metu

bottom of page